KILKA SŁÓW O NAS

Patryk Miklejewski - lekarz implantolog
Ekspert ds.implantologii, Diplomate ICOI/DGI
 

Wszystko czego się podejmuję, wykonuję z ogromną pasją i zaangażowaniem. Szeroko rozumiana stomatologia, a w szczególności chirurgia, implantologia i protetyka to filary, którym podporządkowałem całe swoje zawodowe życie.

Rozwój współczesnej implantologii i technik regeneracyjnych umożliwia nam zregenerowanie prawie wszystkich zaników kostnych i przywrócenie na nowo utraconej funkcji i estetyki narządu żucia.

Ciągle doskonalenie na międzynarodowych kursach i konferencjach otwiera przed nami coraz to większe możliwości i umożliwia przeprowadzanie coraz to bardziej skomplikowanych zabiegów.

W naszej klinice przywrócimy Ci pewność siebie. Wszystkie zabiegi od tych prostych po bardzo skomplikowane przeprowadzamy na miejscu. W naszej klinice wykonamy pełną diagnostykę cyfrową. Dzięki Tomografii 3D możemy zaplanować nawet najtrudniejsze zabiegi.

 

To co kiedyś było marzeniem - dziś jest już rzeczywistością.

Chcesz cieszyć się pięknym uśmiechem

- dziś dla Ciebie możemy stworzyć go na nowo.
 

NASZA MISJA

  1. Proponujemy Ci zawsze najlepsze rozwiązania, byś mógł cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.
  2. Patrzymy na Ciebie i Twoje zęby nie przez pryzmat pojedynczych zębów, ale traktujemy Twój narząd żucia jako całość. Zawsze proponujemy Ci rozwiązania, które zaowocują w przyszłości. Staramy się patrzeć długofalowo. Jeśli uważamy , że jakieś leczenie nie ma sensu to Ci o tym powiemy.
  3. W naszej klinice wspieramy się najnowocześniejszymi osiągnięciami współczesnej nauki i techniki. Jednak stosujemy tylko te rozwiązania, które są skuteczne i efektywne, a nie te które tylko ładnie prezentują się w reklamowym folderze, a nie przynoszą Ci żadnych korzyści.